Klima Montaj Servisi

İç ve dış ünitelerden oluşan klimanın dış ünitesini dışarıya sabitleyerek, iç ünite ile arasında tesisat bağlantılarının yapılması işlemine Klima Montajı denilir.

klima montaj servis

Klima Montajı

Öncelikle klimamontajı yapılacak iç ve dış ünitelerin yeri belirlendikten sonra btu değerine göre belirlenen çaptaki bakır boruların tesisat çekiminden önce ısı kaybını önlemek için izole giydirilir. İç ve dış üniteler arası haberleşme sağlayan sinyal kablosu ve şebeke elektrik tesisat kablolama işlemi gerçekleştirili. Su gideri için drenaj hortumuda bakırboru tesisatı ile birlikte çekilir. Görsellik ve dizayn açısından tesisat boruları, sinyal, elektrik kabloları dekoratif bant ile sarılır.

Klima Montaj Firması

2002 yılından bu yana klima teknik servisi sektröründe faaliyet gösteren firmamız, İstanbul ilçelerinde klima tamir, arıza, bakım ve montajı sektöründe öncü olan Aluşlar Teknik Servis firmamız alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadrosuyla İstanbul'un tüm bölge ve semtlerine yönelik Arçelik Beko Daikin LG Vestel Airfel Sharp Bosch Diamond Siemens Demirdöküm Profilo Mitsubishi Regal Samsung Alarko Sunny Toshiba ECA Viessmann Vaillant Panasonic ve daha birçok markaların kapsamında özel teknik servisi statüsünde Klima Servisi hizmeti sunmaktayız.

klima montaj servisler

Klima Montajı

Klimamontajı doğrudan klimanızın ömrünü ve verimini etkileyen önemli bir etkendir. Klimanızın doğru yere monte edilmesi yüksek önem taşımaktadır. Yanlış yere monte edilen klimalardan istediğiniz verimi bazen hiç alamazken bazen çok yüksek enerji sarfiyatıyla alabilmektesiniz. Klimanız görevini yerine getirmek için ortam ısısını yanlış bir noktadan kontrol ettikçe klimanızın ömrü kısalmaktadır. Kullandığınız klimanın BTU değerine göre ve monte edileceği ortamda en uygun yeri seçmenizde size yardımcı olmaktadır. İstanbul geneline alanlarında uzman teknik personelimizle size klima montajı konusunda her marka klima ve ortamda hizmet vermekteyiz.

Klima Montaj Fiyatları

Teknik servis firması olarak İstanbul ilçelerinde klimamontaj, sökme, takma, yer değiştirme, tamir, bakım, arıza servisi işlerinizde Usta Klimacı klima montaj firması olarak hizmetlerimiz; klima montaj istanbul, Klima montaj servisi, klimamontajı, klima montaj fiyatları, klima montaj ücreti, klima montajı fiyatı, klima sökme ücreti, demontaj fiyatı, sökme takma ücreti, klima demontaj ücreti, usta klimacı, tamir, bakım, onarım, servis, tamirci, montaj, montajı, sökme, takma ve Klima Montaj Fiyatları hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Klima Montajı

Klimamontajı önemli bir unsurdur. Klimanızın doğru yere monte edilmesi yüksek önem taşımaktadır. Yanlış yere monte edilen klimalardan istediğiniz verimi bazen hiç alamazken bazen çok yüksek enerji sarfiyatıyla karşılaşabilirsiniz.

Klima Montaj Servis

Klimamontaj yapılmadan önce cihazı çalıştıracak elektrik kablo kesitini, otomatik sigorta değerini, ünitelerin konulacak yerin uygunluğu seçimine dikkat etmelidir.

İç Ünite Monte Yeri Seçim Kriterleri:

Drenaj suyu tahrik doğal akışı ile tahliye edilebilmelidir.
Ünitelerin monte yeri parlayıcı/yanıcı gazların yakınında olmamalıdır.
Monte edileceği yer, direkt olarak güneş ışığına maruz kalmamalıdır.
İç ünitenin asılacağı yer, ünite ağırlığını taşıyabilecek bir yapıya sahip olmalıdır.
Üniteler, sistemin genel performansını etkileyebilecek ısı kaynaklarının yanlarına yerleştirilmemelidir.
Klimanın mekânı kullanan insanların üzerine direkt olarak üflemesi sağlık sorunlarına yol açabilmektedir.
İç ünitenin monte edileceği yer ve bırakılacak boşluklar konusunda teknik dokümanlara ve kılavuza bakılmalıdır.
Üniteler mutka, banyo, çamaşırhane, vb. gibi aşırı nemli ortamlara monte edilmemelidir. Aşırı nem sistem performansını azaltabilir.

Klima Montajı Fiyatı

Yıllardır soğutma-ısıtma sektöründe siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten memnuniyet duyan klima montaj firması usta klimacı Aluşlar TEKNİK SERVİSİ her türlü tamir, bakım, onarım, servis, tamirci, sökme, takma, yer değiştirme ve arıza servisi hizmetlerinde yanınızdadır.
İÇERİK

Klima Montaj İstanbul

Her Marka Ve Model Duvar Tipi - Yer Tipi - Tavan Tipi - Asma Tavan Tipleri - Kanallı Tipler - Salon Tipleri - Mobil taşınabilir Tip Klimaların, Klima Bakımı ve Klima Montaj Servisinde Garantili Hizmet Sunmaktayız. Klima Montaj İstanbul Bağcılar, klima tamir, Bahçelievler, bakım, Bakırköy, teknik servis, Başakşehir, sökme ücreti, Bayrampaşa, klima montaj ücreti, Beşiktaş, klima tamiri, Beyoğlu, arıza servisi, Esenler, montaj ücreti, Eyüp, montaj firması, usta klimacı, Fatih, usta tamirci, Gaziosmanpaşa, klima montajı fiyatı, Güngören, klima sökme, Kağıthane, klima sökme ücreti, Sultangazi, klima, sökme takma, Şişli, klima montaj servisler, Zeytinburnu

Klima Montaj Servisler,

Klima Montajında Yapılması Gerekenler Nelerdir?
detaylı bilgi için Lütfen Klima Montajı sayfamızı ziyaret edin.
klima tamircisi

klima Montaj Ücreti

İÇERİK

Klima Montajı Servis

İÇERİK

H4

İÇERİK

Klima Montaj Firması

Tüm marka ve model klimalara özel teknik servis hizmeti sunmaktayız.
Klima Servisi Teknik Servis

Klima Servis

Teknik Servis hizmetlerimiz arasında
klima sökme takma, klima kart tamiri ve klima yer değiştirme işleriniz yapılmaktadır.

Klima Montajı Servis

Klima sorunlarınıza çözüm üretiyoruz.

klima teknik servis
Klima bakım, klima montaj, klima tamiri, sökme takma, Klima gazı, yer değişimi, filitre temizliği ve arıza konusunda teknik kadromuz size bir telefon kadar yakın.

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!