Split Klima Servisi

Split klimalar ile artık bulunduğunuz alanların ortam derecesi sizin elimizde. Ofis ev işyeri ortamı istediğimiz sıcaklığa ulaştırabiliyoruz.

Dışarıda hangi mevsimin bulunduğuna aldırmaksızın bizler klima ile içeride istediğiniz iklimi yaşamaktayız. Split Klimalar bu özellikleri ile bize büyük fayda sağlamakta. Yaz aylarında zahmetsiz bir şekilde serinlemek amacıyla kullanırken, yine kış aylarında zahmetsiz bir ısınma için klimaları kullanıyoruz.

split klima

Split Klima Servis

Split Klima Servisi denilince ilk akla gelen sunduğu hizmetlerin kalitesi ile bilinen Teknik Servisimiz, en kaliteli hizmeti en ucuz Klima Servisi fiyatları ile sunmaya çalışarak müşterilerinin bütçesini düşünmekte ve ekonomilerine destek olmaktadır. Klima teknik servisimizi, tüm split klimalar için bizi arayabilirsiniz.

Klima Teknik Servisimiz, Tüm marka Klima Servis hizmetlerini gerçekleştirirken müşterilerinin zor durumda kalmaması için minimum zaman diliminde hizmetini sağlayarak en iyi Usta Klimacı olma hedefi doğrultusunda hareket ediyor.

Yaşam kalitenizi yükselten Klima ürününüzü iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

Arçelik Klima Servisi

Split Tip Klima

Duvar tipi split klimalar evler, bürolar ve küçük iş yerleri için oldukça uygundur. İç ortamın durumuna göre en uygun duvara monte edilirler. Bu cihazların pencere tiplerine göre avantajları:

Bakımları daha kolaydır.
İç mimariyi çok etkilemezler.
Kapasite aralıkları daha geniştir.
Havalandırma daha homojen yapılır.
Sessiz çalışırlar. (genleşme cihazları dahi dış ünitede bulunur)

Split Klima Servisi

Split Klima Servisleri içerisinde en iyi Split Klima Servis olma hedefi ile uzun yıllardan beri çalışmalarını şekillendiren Aluşlar Teknik Servisi, (İstanbul) Klima Servisi hizmeti veren firmamız İstanbul Avrupa Yakasın'da ilçelere hizmet vermektedir.

Split Klima Bakımı

Cihazların ısı transfer yüzeylerinde meydana gelen kirlenme ve tahribatlar cihazın performansında düşüklüğe neden olur. Ayrıca cihaz içerisindeki soğutucu gazın işletme basıncında mevsime göre düzeltme yapılması gerekir. Bu nedenle klima cihazlarına yılda iki kez klima bakımı yapılması son derece önemlidir.

Bakımı yapılmayan klimaların verimi düşecek, enerji sarfiyatı artacaktır.

Klima cihazlarınızdan en iyi Split Klima Servisi ALUŞLAR Teknik

Split Klima Teknik Servis

2002 yılının ilk çeyreğinde Avrupa yakasında kurulan firmamız Aluşlar Teknik Servis adı altında kurumsal hizmet vermeye başlamıştır.

Uzman kadrosuyla tüm marka ve model klimalarınıza teknik destek veren firmamız split Klima servisi, split Klima bakımı, split Klima montajı, Klima Sökme-Takma, Klima arızası, Klima Yer Değişimi, Klima Satışı, Klima parçaları satışı, teknik destek, Beyaz Eşya, Klima, Kombi ve Doğalgaz servis, proje, tamir, bakım teknik servis hizmetleri vermektedir.

Split Klima Montajı

Split Klima montajı önemli bir unsurdur. Klimanızın doğru yere monte edilmesi yüksek önem taşımaktadır. detaylı bilgi için Lütfen Klima Montajı sayfamızı ziyaret edin.

Klima Teknik Servisi

Yıllardır ısıtma ve soğutma sektöründe siz değerli müşterilerine hizmet vermekten memnuniyet duyan Aluşlar Klima Servisi her türlü klima arıza ve bakım hizmetlerinde yanınızdadır.
Klimanız gerek bulundukları konum ile gerekse değişik mevsim şartlarına maruz kalmaları sebebi ile klimalarda bazı hasarlar oluşabilmektedir. Cihazın ısı transfer bölümünde meydana gelebilecek hasar ve kirlenmeler, klima cihazınızın performansını önemli derecede etkilemektedir. Bu sorunun ortadan kalkması için klima cihazınıza senede iki defa periyodik klima bakımı yapılması gerekmektedir.

Split Klima Servis

Klimalarınızın sorunsuz bir şekilde çalışmasını istemez misiniz?

İlk önce yapılması gereken klimanın iç ünitesinde bulunan hava filtresinin 15 günde bir temizlenmesi temizleme işlemi sırasında yıkaya bilirsiniz fakat suyun fazla sıcak olmamasına dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde filtreler karbon plastik olduğundan şekli bozulabilir. Ilık su ile yıkayıp tekrar yerine takabilirsiniz yaz öncesi ve kış öncesi klimalarınızın bakımlarını teknik servislerden destek alabilirsiniz.

Split Klima Tamiri

Klima Teknik Servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Split Klima Tamiri talebinizi telefon veya internet üzerinden iletebilirsiniz.

Split Klima Servis Bölgelerimiz

Bağcılar split klima servisi
Bahçelievler split klima servisi
Bakırköy split klima servisi
Başakşehir split klima servisi
Bayrampaşa split klima servisi
Beşiktaş split klima servisi
Beyoğlu split klima servisi
Esenler split klima servisi

Split Klima Teknik Servisi

Tüm marka ve model split klimalara özel teknik servis hizmeti sunmaktayız.
Klima Servisi Teknik Servis

Split Klima Servis

teknik kadromuz size bir telefon kadar yakın.

Split Klima Servis Bölgeleri

Eyüp split klima servisi
Fatih split klima servisi
Gaziosmanpaşa split klima servisi
Güngören split klima servisi
Kağıthane split klima servisi
Sultangazi split klima servisi
Şişli split klima servisi
Zeytinburnu split klima servisi

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!